• Ana Sayfa
  • Yardım
  • Ara
  • Giriş Yap
Gönderen Konu: Uğur Göksel OKUMUŞ | Madenturk.org Hikayemiz  (Okunma Sayısı 194 defa)
goxel
Yönetici
Usta Madenci
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« : Ocak 27, 2019, 11:15:44 ÖS »

Biz Kimiz ?

Merhabalar arkadaşlar,

Bazı arkadaşlarla zaten tanışıyoruz ama Madenturk.org nasıl kuruldu biraz anlatayım istedim.

İlkokulu Muğla Milas Menteşe İlkokulu ve Dr.Mete Ersoy İ.Ö.O. da
Ortaokul Söke Kocagözoğlu İ.Ö.O. da ve Liseyi Aydın Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi nde bitirdim.

2008 yılında Selçuk Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümüne kayıt olmamla herşey başladı.
Sınav zamanı malum tüm arkadaşlarımızın not bulma telaşı olur benimde sınıf arkadaşlarımın bir arayışı oluyordu.
Sınav haftası birçok arkadaşın defterleri fotokopiciye götürüp getirme işi çok zamanımızı alıyordu.
1 keresinde ise defterim kayboldu ve bulmakta çok zorlandım ardından ders notlarımı bilgisayar ortamına aktarmaya başladım.
Bunun ardından Google Groups üzerinden yayın yapmaya başladım ve tüm ders notlarımı arkadaşlarımla paylaşırken hükümet google a erişimi kapattı

İşte Madenturk tam bu noktada hayat buldu ve sınıf arkadaşlarımla birlikte oturup Madenturk.org adını ve logosunu belirleyip web sitemizi hayata geçirdim.
2010 yılından bugüne elimdeki tüm ders notlarımı sektörle paylaşmaya devam ettim.
Bunun yanında medya kategorisinde sektörümüzdeki döküman eksiği için birtakım çalışmalar yaptım ama bireysel çabamız bir yere kadar.
Bu işten hiçbir maddi kazancım bulunmamakta tamamen sektöre ve meslektaşlarıma hizmet amaçlı yapılan bir çalışmadır.

Şu anda Denizli de bir firmada Mermer Madenciliği alanında yönetici olarak çalışmaktayım.

Şu anda vakit buldukça birşeyler karalamaya devam ediyorum ancak siz değerli meslektaşlarımın da desteğine ihtiyacım var. Konu ve yorumlarınız bizim için önemli.
Sosyal medya gelip geçici gündem yaratır ancak bilgi forumlarda saklıdır.

Saygılarımla

Uğur Göksel OKUMUŞ - Maden Mühendisi
MadenTurk.org Reklamlari

Sayfa: [1]
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: