• Ana Sayfa
  • Yardım
  • Ara
  • Giriş Yap
Gönderen Konu: cevher zenginleştirme makinamız  (Okunma Sayısı 1089 defa)
bestarya
Çaylak Madenci
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 24, 2015, 03:13:22 ÖÖ »
TÜRKİYEDE ÇIĞIR AÇTIK

KONU: MİNERAL AYIRMA MAKİNASI AYIRMAK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNÜ SÖYLEMENİZ YETERLİ
Makinamız kendi sınıfı içerisinde dünyada tektir. İşletim sistemi, yazılım ve tasarım tamamen bize aittir.

Sistem olarak üç gruba ayrılır. Birinci grup besleme grubu. Bu grupta besleme bandı rediktörlü motor ve besleme haznesi bulunur.
İkinci grup mineral tanıma grubu. Bu grupta yani bölümde kamera ve ışık yardımı ile bant üzerinde ilerleyen mineral tespit edilir. Tespit edilen mineral bilgisayar yardımı ile yoğunluğuna bağlı olarak plc’ye yani ikinci işlemciye bilgi gönderir.
 Üçüncü grup ayırma grubudur. Bu grupta bilgisayardan plc’ye gelen bilgiye göre ve mineral yoğunluk seçeneklerin göre klepe ve piston yardımıyla mineral ayrılır.
 Maden ayırma makinası istenilen kapasitelerde üretilir.DEMİR TOZUNDAN KÜKÜRTÜ VE KÜKÜRT TOZUNU TEK BİR İŞLEMDE MAKİNAMIZLA AYIRIYORUZ.
ankara kalkınma ajansına projemiz verildi.patenti alınıyor. destekleyen tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.

05428007179 esra beste eren

MadenTurk.org Reklamlari

goxel
Yönetici
Usta Madenci
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #1 : Aralık 24, 2015, 07:00:43 ÖÖ »
Oncelikle calismalarinizin ve basarilarinizin devamini dilerim. Brosur yada video tanitim tarzi bir gorsel varmidir ?
Ayrica zimpara tasi (korund) ile kil zenginleştirmesinde basarılı olurmu ve kapasitesi nedir bu sistemin.
Sayfa: [1]
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: