• Ana Sayfa
  • Yardım
  • Ara
  • Giriş Yap
  • Kayıt
  İletileri Göster
Sayfa: [1]
1  Madencilik / Delme - Patlatma / Hem Tasaruflu Hem Güçlü - ROCKER 34 ve VDD5 : Ekim 10, 2011, 09:53:51 ÖÖ               Firmamız tarafından üretilen Rocker 34; 4 silindirli Deutz Dizel motor ile çalışmakta, paletleri İtalyan marka Track One 'dır. Piyasadaki en kaliteli paletleri kullanmaktayız. Makinemizle birlikte Alman Friksiyon Kaynaklı 5 adet tij, Mincon veya Rockmore 3.5 inç DTH tabanca makinemizle birlikte ücretsiz verilmektedir. Paletli versiyonu zor arazi şartlarında çok atik ve güçlüdür. Lastikli modelimiz olan VDD 5 üç tekerden tahrikli , 3 silindir Deutz motora sahiptir. Uzak mesafelerde taşımak için tekerlekleri bağımsız duruma getirip kamyon veya traktör arkasına takılıp rahatlıkla çekilebilir. Günlük 150- 200 metre arası delikdelebilen tek delikte 50 metreye kadar delik delme imkanı sağlayan ROCKER 34 VE VDD5 Türkiyenin her yerine servis imkanı ucuz yedek parça ve işçilikle firmanız için en maliyetsiz makine olup işlerinizin sürekliliği için en önemli ve gerekli elemanlardan biridir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Onur BULUT
Satış Sorumlusu
Gsm     : 0533 545 13 46
E-mail : onur@teksomak.com
Web Site : www.teksomak.com


2  Madencilik Kurumları ve Madencilik Firmaları / Özel Firmalar / TEKSOMAK SONDAJ MAKİNELERİ- TOPRAĞIN DERİNLİKLERİNDEKİ TEKNOLOJİ : Ekim 10, 2011, 08:11:12 ÖÖ
SAYIN MADEN TÜRK ÜYELERİ ;

Teksomak, 1983'ten bu yana sondaj çalışmalarına devam eden Tekson Mühendislik Madencilik AŞ.'nin makine grubudur. 2002'den günümüze Teksomak, araştırma sondaj makinesi, patlatma , delgi makinesi ve makine yedek parçalarını üretmektedir. Teksomak, jeolojik araştırma firmalarına ve maden firmalarına sondaj makinesi ve ekipmanlarını tedarik etmektedir.

Araştırma sondaj makineleri delme derinliği ve delme çapları itibariyle çeşitlilik göstermektedir. Bu makineler elektrik motorlu, dizel motorlu veya elektrik , dizel motorlu olmak üzere müşterilerin talebi doğrultusunda üretilebilmektedir. Üretmiş olduğumuz tam  hidrolik sondaj makineleri tünellerde, yer altı galerilerinde, yüzeyde karot almak ve sondaj yapmak için büyük zaman ve iş gücü kazanımı sağlamaktadır.

Teksomak güvenilirliği ve kalitesi ile tanınmaktadır. Ürettiği sondaj makineleriyle firmalara gerçek bir yarar sağlamayı ve müşterilere makinelerle ilgili problem yaşadığında satış  sonrası  teknik servis vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı amaçlamaktadır.

Teksomak, makine üretiminin yanı sıra, firmaların ekipman, sarf malzeme ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla firmalara sondaj ve delici ekipmanlarını (Tij, Emprenye Elmas Matkap, Rockbit, PDC Matkap, Karotiyerler, Muhafaza Borusu, Vidye Kronlar, Karot Sandıkları vs.) tedarikini yapmaktadır. Bunların yanında modern sondaj uygulamalarında, sondaj verimini artırmada kullanılan ve sondaj takımının ömrünü arttıran sondaj kimyasallarını da ithal edip müşterilerine sunmaktadır.

Teksomak, Avrupa'nın ve dünyanın birçok ülkesinde tanınan ve üretmiş olduğu sondaj ürünleri kullanılan TAE SUNG firmasının Türkiye temsilcisidir. TAE SUNG Türkiye de Teksomak aracılığıyla, kalitesi kanıtlanmış ürünlerini geniş yelpazede müşterilerine sunmaktadır. Bunun yanında madencilik faaliyetlerinde dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olan Kanada dan MATEX CONTROL CHEMICAL firmasının üretmiş olduğu sondaj kimyasallarının da Türkiye temsilcisidir.Bunlara ek olarak patlatmalı delgi ve karotlu sondaj için kullanılacak bütün ekipmanların tedariğini yapmaktayız.

Firmanızın talepleri hakkında daha çok bilgiye sahip olmak için en kısa zamanda sizlerle görüşmeyi temenni ederiz. Eğer makinelerimiz ve sondaj ürünlerimiz hakkında daha çok bilgiye sahip olmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Saygılarımızla…

Onur BULUT
Satış Sorumlusu
Gsm     : 0533 545 13 46
E-mail : onur@teksomak.com
Web Site : www.teksomak.com
Sayfa: [1]